• Tanıtım

  Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı olarak temel ilke ve amacımız kurumumuz çalışanları ve öğrencileri için sağlıklı, huzurlu, güvenilir mekanlar hazırlamak, çağın gerektirdiği düzeyde modern hizmet binaları ve tesisleri oluşturmaktır. Amacımız ekonomik ve kısa sürede yapımı tamamlanabilecek projeleri devreye almak ve bu alanların gerek personelimiz gerekse öğrencilerimiz tarafından kullanıma açılmasını sağlamaktır.

  Üniversitemizde eğitim- öğretim hizmetlerinin etkin ve sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için Başkanlığımız yapım ve onarım işlerini kendisine ayrılan bütçe doğrultusunda gerçekleştirmektir.

  Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı bünyesindeki 1 Daire Başkanı, Yapı İşleri Şube Müdürlüğü bünyesindeki 2 Mimar,2 Makine Mühendisi,1 İnşaat Mühendisi,1 Harita Mühendisi,3 İnşaat Teknikeri,1 Elektrik Teknikeri,1 Elektronik Teknikeri,1 Elektrik Teknisyeni olmak üzere toplamda 12 teknik personeli ile hizmet vermektedir.

  Bakım-Onarım İşleri Şube Müdürlüğü bünyesinde 2 Makine Teknisyeni,2 Elektrik Teknisyeni,1 İnşaat Teknisyeni ve 5 TYP katılımcısı olmak üzere toplamda 10 teknik personeli bulunmaktadır.

  Yeşil Alan Şube Müdürlüğü bünyesinde 1 Araştırmacı,1 Peyzaj Teknikeri,18 Kamu İşçisi ve 10 TYP katılımcısı olmak üzere toplamda 20 personelle hizmet vermektedir.

  İdari İşler Şube Müdürlüğü bünyesinde 3 Bilgisayar İşletmeni,2 Sekreter,1 Güvenlik Görevlisi  olmak üzere toplamda 6 personel  bulunmaktadır.

  Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı bünyesinde 19 teknik personel ve 39 idari personel olmak üzere toplamda 58 personel görev almaktadır.