Tanıtım

Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı olarak temel ilke ve amacımız kurumumuz çalışanları ve öğrencileri için sağlıklı, huzurlu, güvenilir mekanlar hazırlamak, çağın gerektirdiği düzeyde modern hizmet binaları ve tesisleri oluşturmaktır. Amacımız ekonomik ve kısa sürede yapımı tamamlanabilecek projeleri devreye almak ve bu alanların gerek personelimiz gerekse öğrencilerimiz tarafından kullanıma açılmasını sağlamaktır.

Üniversitemizde eğitim- öğretim hizmetlerinin etkin ve sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için Başkanlığımız yapım ve onarım işlerini kendisine ayrılan bütçe doğrultusunda gerçekleştirmektir.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı bünyesinde;

1 Daire Başkanı,

Yapım İşleri Şube Müdürlüğü bünyesinde;

2 Mimar,2 Makine Mühendisi,2 Elektrik Mühendisi,1 İnşaat Mühendisi, 2 İnşaat Teknikeri,1 İnşaat Teknisyeni,1 Elektrik Teknikeri, olmak üzere toplamda 11 teknik personeli ile hizmet vermektedir.

Bakım-Onarım İşleri Şube Müdürlüğü bünyesinde;

1 Elektronik Teknikeri,2 Makine Teknisyeni,3 Elektrik Teknisyeni,4 Sürekli İşçi olmak üzere toplamda 10  personeli bulunmaktadır.

İdari İşler ve Bütçe Şube Müdürlüğü bünyesinde;

1 Harita Mühendisi,1 İnşaat Teknikeri, 2 Bilgisayar İşletmeni,1 Sekreter olmak üzere toplamda 5 personel  bulunmaktadır.